O nás | pcserviskosice.sk
kontaktujte nás telefonicky 0917 774 606
alebo cez web naplánovaním návštevy
» Informácie » O nás

O nás

 

Sme tím technikov s viac ako 10 ročnými skúsenosťami pri stanovovaní typických problémov s výpočtovou technikou. Dokážeme Vám ako užívateľovi  počítača alebo notebooku pomôcť s problémami ako je pomalé štartovanie a práca na počítači, problém so spyware, zavírenie počítača, záloha a záchrana dát, atď.

 

Naše priateľské a cenovo prístupné služby sú prístupné každému. Na základe Vašej telefonickej alebo internetovej objednávky sa Vám začne náš tím venovať a s maximálnym úsilím sa budeme snažiť vyriešiť Vaše problémy s výpočtovou technikou.

 

Sme odhodlaní nielen vyriešiť tieto problémy, ale aj vychovávať Vás - našich zákazníkov k tomu, aby ste vedeli zabrániť alebo sa vyhnúť činnostiam, ktoré môžu viesť v budúcnosti k podobným problémom.

 

Poskytujeme servis a opravy počítačov a notebookov, odvírenie počítačov, predaj nových a použitých pc v oblasti Košíc a okolia. Vieme akú cenu má Váš čas, a preto dávame dôraz na rýchle a kvalitné odstránenie závady. Počítač môžete dopraviť do servisu alebo je možné objednať návštevu technika u Vás. Vyberte si spôsob, ktorý Vám viac vyhovuje.

 

Jednotlivé služby poskytujeme pre občanov - domácnosti ako aj pre firmy resp. organizácie alebo školy buď jednorázovo alebo s možnosťou dohodnutia si  zmluvného servisu.

Zameriavame sa na PC a notebooky, ktoré pracujú s operačným systémom Windows. Pri opravách tlačiarní, monitorov a inej kancelárskej techniky spolupracujeme s externými dodávateľmi.

 

 

tím  IT EXPRES